Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim

Letni wypoczynek najmłodszych parafian

Jak co roku nasza Parafia wraz z Fundacją „N.S.J Rodzina” zorganizowała dla najmłodszych parafian niezapomniany letni wypoczynek! Tym razem grupa ponad 40 dzieci pod opieką wychowawców oraz ks. Łukasza przebywała w malowniczym Krasnobrodzie usytułowanym na środkowym Roztoczu.

Koloniści wybrali się na tamtejszy taras widokowy, skąd mieli okazję obserwować przepiękną panoramę miasteczka. W trakcie spaceru po kransnobródzkim rynku podziwiali pokaz iluzjonisty, z niemałym drżeniem serca pasjonowali się okazami Parku Dinozaurów, zaś piękna pogoda zachęcała do kąpieli wodnych w miejscowym Zalewie. Z Krasnobrodu już niedaleko do zabytkowego, czarującego Zamościa, dlatego też kolonia bardzo chętnie zwiedziła i to miasto, atrakcyjnie spędzając czas chociażby na Starówce, czy też poszerzając swoją wiedzę przyrodniczą w zamojskim zoo. Co więcej, sympatyczna grupa wybrała się do znanego z literatury Szczebrzeszyna, aktywnie i ochoczo uczestniczyła w grze terenowej w Adamowie, popołudniami oraz wieczorami: tańczyła, spacerowała i niczym prawdziwe rybki pluskała się w znajdujących się na terenie ośrodka, w którym mieszkała basenach.

Parafialne kolonie letnie to nie tylko moment podziwiania piękna ojczystej przyrody, ale także i wzmocnienia swojej przyjaźni z Panem Bogiem, w czym bez wątpienia pomagały codzienna modlitwa oraz Eucharystia. Uśmiechy, zachwyty oraz nieskończone opowieści dzieci z całą pewnością świadczą o tym, iż był to dobry, piękny i ciekawy czas! Do zobaczenia za rok!

Paulina Dębiec


Powrót na górę