Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim

INTENCJE MSZALNE

Niedziela, 27 września 2020r. – XXVI. Niedziela zwykła (rok A)   700Michała Andelta
  900Marię i Leopolda Bugajskich; Józefę i Franciszka Nowaków; Bogdana Wiktorowicza; zmarłych z rodziny Nowaków
1030W intencji Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci
1030I Komunia Święta
1200W intencji jubilatów: Katarzyny i Kamila Lubickich (w 5. r. ślubu)
1200W intencji jubilatów: Kingi i Krzysztofa Cyniaków (w 10. r. ślubu)
1800W intencji jubilatów: Dominiki i Piotra Sadowskich (w 10. r. ślubu)

Poniedziałek, 28 września 2020r. – wspomnienie św. Wacława, m.   700Agnieszkę i Aleksandrę Zając (w 1. r. śmierci)
  700Elżbietę Dzitkowską
1800W intencji Michała Sowika (w 25. r. urodzin)
1800Janinę Kruz

Wtorek, 29 września 2020r. – święto św. archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała   700Elżbietę Dzitkowską
  700Antoniego Sieronia
1800W intencji Elżbiety i Marcina Cieślików (w 19. r. ślubu)
1800Leszka Mirowskiego

Środa, 30 września 2020r. – wspomnienie św. Hieronima, pr. i dK   700Dziękczynno-błagalna, w 50. r. urodzin, o potrzebne łaski i wiarę dla Andrzeja i rodziny
  700Patryka Goździka
1800Mariana Głąb (w 9. r. śmierci)

Czwartek, 1 października 2020r. – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i Dk   700Józefa Dziubałtowskiego
  700Elżbietę Dzitkowską
1800Dorotę i Roberta Gerc

Piątek, 2 października 2020r. – wspomnienie św. Aniołów Stróżów   700Sławomira Kowalskiego
1800Nowenna do Najświętszego Serca Jezusowego

Sobota, 3 października 2020r.   700W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
  700Elżbietę Dzitkowską
1800Antoniego Sieronia
1800Sławomira Zygmunta
1800ślub: Joanna Rybak – Oskar Rybak

Niedziela, 4 października 2020r. – XXVII. Niedziela zwykła (rok A)   700Janinę i Jana Ronek
  900Krzysia, Zofię i Mieczysława Gil; Tadeusza, Mariannę i Stefana Ostalaków; Bolesława Paruzela
1030W intencji Franciszka Cieślika z racji imienin
1200W intencji jubilatów: Kazimiery i Romana Madejów (w 50. r. ślubu)
1200W intencji jubilatów: Barbary i Michała Królikowskich (w 50. r. ślubu)
1200O Boże błogosławieństwo dla personelu i podopiecznych Żłobka „Kreatorka”
1800W intencji Męskiego Koła Różańcowego

Poniedziałek, 4 lipca   700Zbigniewa Gorzeń (w 1. r. śmierci)
1800W intencji Faustyny Cieślik (w 11. r. urodzin) i Franciszka Cieślik (w 8. r. urodzin)

Wtorek, 5 lipca   700Dariusza Marszałka
1800Jana Ozimowskiego

Środa, 6 lipca - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy   700Hieronima Czarneckiego
1800Halinę Sieroń

Czwartek, 7 lipca   700zmarłych z rodz. Jędrzejewiczów, Górskich, Falbów, Chabasińskich i Gilów
1800Mieczysława Kucharskiego (w 10. r. śmierci) i Tomasza Kubiaka

Piątek, 8 lipca   700Ryszarda i zmarłych z rodziny Dyszkiewiczów
1800Nowenna

Sobota, 9 lipca   700Helenę i Aleksandra Błażejewskich
1800W intencji Oskara Durmy (w 18. r. urodzin)

Niedziela 10 lipca – XV. Niedziela zwykła (rok C)   700Cezarego Rożnowskiego (w 10. r. śmierci)
  900Helenę i Stanisława Skuza oraz Jerzego Klimczaka
1030Za Parafian
1800Józefa Grzejszczyka (w 1. r. śmierci) oraz Stanisławę i Władysława Grzejszczyków

Powrót na górę