Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim

INTENCJE MSZALNE

Niedziela, 16 czerwca 2019r. – uroczystość Najświętszej Trójcy (rok C)   700Annę i Wiktora Józefowskich
  900Jana i Janinę Ziółkowkich; Adolfa Bojarskiego
1030W intencji dziękczynno-błagalnej za Antoniego i Franciszka Pawlikowskich
1030Antoniego Olejnika
1200W intencji Jolanty i Piotra Michałowskich (w 10. r. ślubu)
1200W intencji Katarzyny i Sławomira Milczarków (w 10. r. ślubu)
1800Jana i Helenę Pawełkiewicz; Irenę i Ignacego Klatka

Poniedziałek, 17 czerwca 2019r. – wspomnienie św. br. Alberta Chmielowskiego, zak.   700Dominika i Władysława Tokarskich
  700Elżbietę Szymańską (w 15. r. śmierci); Aleksandrę Zerek (w 2. r. śmierci)
1800Edwarda Opałkę
1800Zofię Kurzyk

Wtorek, 18 czerwca 2019r.   700W intencji dziękczynno-błagalnej; za wszystkie dzieci w rodzinie Stolarów
  700Mieczysława Wójcika
1800Tadeusza Pietruszkę; Genowefę Pietruszkę
1800Mirosława Wójciaka

Środa, 19 czerwca 2019r.   700Stanisława Łysakowskiego
  700Jerzego Czekaj
1800Jana Opałkę
1800Bierzmowanie

Czwartek, 20 czerwca 2019r. – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa   700Jana Ozimowskiego
  900W intencji Martyny Krzysztofik (w 18. r. urodzin)
1030za Parafian
1800Ireneusza Banacha
1800ślub: Marta Jurkiewicz – Kamil Ogórek


Piątek, 21 czerwca 2019r. – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.   700Helenę i Franciszka Pająków
  700Henryka Chabra (w 2. r. śmierci) oraz zm. z rodz. Chabrów i Karwatów
1800Nowenna

Sobota, 22 czerwca 2019r.   700Stefana Gerber
  700Mirosława Domaradzkiego
1800Grzegorza Żyłkę
1800Marka Godlewskiego

Niedziela, 23 czerwca 2019r. – 12. Niedziela Zwykła (rok C)   700Władysława, Mariannę i Jana Zarębów
  900Jana Lesiaka
1030Danutę, Mariannę i Józefa Kwiatek; Stanisława, Jana i Mariannę Witek
1200W intencji Mirosławy i Jana (w 40. r. ślubu)
1200W intencji Anny i Jacka Wałęsiaków (30.r.ślubu); Joanny i Huberta Ryszkowskich (1.r.ślubu)
1800Jana Olczaka; Zofię, Józefa i Stefana Olczaków; Józefę i Jana Bożyków

Poniedziałek, 4 lipca   700Zbigniewa Gorzeń (w 1. r. śmierci)
1800W intencji Faustyny Cieślik (w 11. r. urodzin) i Franciszka Cieślik (w 8. r. urodzin)

Wtorek, 5 lipca   700Dariusza Marszałka
1800Jana Ozimowskiego

Środa, 6 lipca - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy   700Hieronima Czarneckiego
1800Halinę Sieroń

Czwartek, 7 lipca   700zmarłych z rodz. Jędrzejewiczów, Górskich, Falbów, Chabasińskich i Gilów
1800Mieczysława Kucharskiego (w 10. r. śmierci) i Tomasza Kubiaka

Piątek, 8 lipca   700Ryszarda i zmarłych z rodziny Dyszkiewiczów
1800Nowenna

Sobota, 9 lipca   700Helenę i Aleksandra Błażejewskich
1800W intencji Oskara Durmy (w 18. r. urodzin)

Niedziela 10 lipca – XV. Niedziela zwykła (rok C)   700Cezarego Rożnowskiego (w 10. r. śmierci)
  900Helenę i Stanisława Skuza oraz Jerzego Klimczaka
1030Za Parafian
1800Józefa Grzejszczyka (w 1. r. śmierci) oraz Stanisławę i Władysława Grzejszczyków

Powrót na górę